Najlepsze konta walutowe na luty 2019

Poniżej znajduje się ranking pięciu najlepszych kont walutowych, według ranking luty 2019.

Pierwsze miejsce – Alior Bank wraz z Kantorem Walutowym. Użytkownik nie ponosi opłat za samo jego posiadanie. To samo dotyczy karty debetowej, której posiadanie także jest nieodpłatne.

Drugie miejsce – Nest Bank wraz z Nest Konto Waluta. Nest Bank, nie wymaga posiadania w nim przez klienta konta osobistego. Każdy przelew, który przychodzi na rachunek walutowy, jest darmowy.

Trzecie miejsce – mBank wraz z eKonto Walutowe. Wszelkie przelewy walutowe, które wpływają na konto nie są odpłatne. Jeżeli klient uda się do oddziału aby wpłacić lub wypłacić środki z rachunku, będzie zobowiązany do zapłaty kwoty w wysokości 9 zł.

Czwarte miejsce – Santander Bank Polska S.A. wraz z Konto24 walutowe. Oprocentowanie rachunku wynosi 0%. Aby wejść w posiadanie rachunku, Santander Bank Polska S.A. nie wymaga założenia w nim konta osobistego.

Piąte miejsce – ING Bank Śląski wraz z Rachunkiem Walutowym. Oprocentowanie rachunku to 0%. Założenie rachunku, nie wymaga ponoszenia przez klienta żadnych opłat. W przypadku bankomatów ING na terenie Polski, wypłaty są darmowe, w pozostałych bankomatach opłata może dojść nawet do 3% wartości wypłacanej kwoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *