Promocja Konta Optymalnego z bonusem

Konto Optymalne z bonusem jest promocją stworzoną przez bank BGŻ BNP Paribas. Oferuje ona możliwość zyskania nawet do 200 złotych premii przez nowych klientów, którzy muszą jednak spełnić pewne warunki. Warto się spieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona nie tylko w czasie, ale również i w limicie kont, który wynosi 1500. Zdarzyć się może zatem, że skończy się przed 31 stycznia bieżącego roku.

Aby wziąć udział w promocji, należy mieć ukończone osiemnaście lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W akcji nie mogą jednak wziąć udziału osoby, które w ostatnich 24 miesiącach przez złożeniem wniosku o otwarcie konta posiadały konto osobiste w BGŻ BNP Paribas lub w Raiffeisen Polbanku.

Konto można założyć przez stronę organizatora. Po wypełnieniu oraz wysłaniu wniosku, z osobą zainteresowaną skontaktuje się konsultant banku, który potwierdzi dane oraz wyśle umowę kurierem wraz z kartą do banku i loginem. Kontrakt należy podpisać do 15 lutego 2019 roku, by wziąć udział w promocji premiowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *